"АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ БІРЖАН САЛ АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ ЖАНЫНДАҒЫ МАКИНКА АУЫЛЫНЫҢ    "БАЛДЫРҒАН" БӨБЕКЖАЙЫ" МЕМЛЕККЕТТІК КОММУНАЛДЫҚ ҚАЗЫНАЛЫҚ КӘСІПОРНЫ
ГОСУДАРСТВЕННОЕ КОММУНАЛЬНОЕ КАЗЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "ЯСЛИ- САД "БАЛДЫРҒАН" СЕЛА МАКИНКА ПРИ  ОТДЕЛЕ ОБРАЗОВАНИЯ  ПО РАЙОНУ БИРЖАН САЛ УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ

Отчёт по вопросам оказания государственных услуг за 2021 год.

Отчёт  по вопросам оказания государственных услуг за 2021 год.

1.Общие сведения

1)Сведения об услугодателе: ГККП  «Детского сада Балдырган» села Макинка при отделе образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области».

Юридический адрес : Акмолинская область, район Биржан сал, с.Макинка , ул.Кирова  64.

2) Информация о государственных услугах:

ГККП «Детский сад Балдырган» села Макинка  района Биржан сал оказывает 1 вид государственных услуг:

Прием документов и зачисление детей в дошкольную организацию образования. Количество оказанных услуг всего-25, услуга оказана через портал электронного правительство -25. Оказывается, на бесплатной основе.

Количество оказанных услуг всего - 25, в том числе  через портал электронного правительство - 25.

3)Информация о наиболее востребованных государственных услугах:

«Прием документов и зачисление детей в дошкольную организацию образования»

2.Работа с услугополучателями:

1)Сведения об источниках и местах доступа к информации о порядке оказания государственных услуг.

Вся необходимая информация для услугополучателей размещенна на официальном интернет ресурсе http://ds0002.birzhansal.aqmoedu.kz/content/gosudarstvennye-uslugi-754

«Государственные услуги» размещены стандарты и правила оказания государственных услуг. Также на информационных стендах размещены стандарты и правила государственных услуг.

3.Контроль за качеством оказания государственных  услуг.

1) Информация о жалобах услугополучателей по вопросам оказания государственных услуг.

За 2021 год жалоб о предоставлении государственных услуг не поступало.

Заведующая                                                                         Баяшева Эльмира Айткожановна

исп:

тел. 871639208193

2021  жылы көрсетілген мемлекеттік қызмет мәселелері

туралы есебі

1. Жалпы ережелер

1. Көрсетілетін қызметті берушілер туралы мәліметтер:

Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинка ауылының «Балдырған» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны».

Заңды мекенжайы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Киров көшесі, 64 ү.

2) мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат:

Біржан сал ауданының  «Балдырған» балабақшасында  1 қызмет түрін көрсетеді:  Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау. Барлық көрсетілген қызмет саны-25, МЕМЛЕКЕТТІК КОРПОРАЦИЯ  арқылы көрсетілетін қызмет-0, ЭҮП арқылы-25,  Қызмет тегін көрсетіледі.

Барлық көрсетілген қызмет саны-25,  ЭҮП арқылы -25.

3) Неғұрлым сұранысқа ие мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат:

«Құжаттар қабылдау және балаларды мектепке дейінгі мекемеге қабылдау ұйымдастыру»

2. Қызмет алушылармен жұмыс:

1) Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы ақпаратқа қол жеткізу көздері мен орындары туралы мәліметтер.

Көрсетілетін қызметті алушылар ресми интернет  ресурсында http://ds0002.birzhansal.aqmoedu.kz/content/gosudarstvennye-uslugi-754  «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер» бөлімінде мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары мен ережелері орналастырылған. Сондай-ақ, барлық ұйымдарда ақпараттық стендтерде мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен ережелері орналастырылған.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау

1) Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың шағымдары туралы ақпарат.

2021 жылы мемлекеттік қызмет көрсету туралы шағымдар түскен жоқ.

Меңгеруші:                                                                                         Э.А.Баяшева

орын:

тел. 8(71639)28-1-93